"Не мовчи. Полон вбиває". Рідні військовополонених організували автопробіг містами Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині родини військових, які перебувають в російському полоні, 25-го лютого влаштували автопробіг на їхню підтримку. До акції долучилися зо два десятки автівок, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Вова серед учасників акції. Суспільне Дніпро

8-річний Вова майже два роки з російського полону чекає на тата. Чоловік воював з 2019-го. На початку повномасштабного вторгнення Росії військовий захищав Маріуполь. Хлопчик каже: виходить на мітинги, аби тато швидше повернувся додому.

"Я дуже сильно його люблю і він мене теж. Коли тато повернеться, я буду з ним гуляти та бавитися", — говорить син.

Олена з донькою. Суспільне Дніпро

Чоловік Олени служить в Нацгвардії та пішов воювати у 2020-му році. Тоді жінка була вагітна. Під час повномасштабного вторгнення її Сергія, каже Олена, перекинули до Маріуполя. У березні зв’язок з ним зник. Згодом жінка дізналася, що він у російському полоні в Оленівці. На початку повномасштабної війни їхній доньці було півтора року.

"Сказали, що було поранення в чоловіка. Розмовляли із хлопцями, які вийшли, кажуть, що стан більш-менш задовільний", — каже дружина.

Рідні військовополонених організували автопробіг. Суспільне Дніпро

Раніше у Дніпрі рідні військовополонених проводили кілька автопробігів лише по місту. Цього разу охопили й інші населені пункти, розповідає організаторка Наталя Коломенська. Мета залишається незмінною, каже жінка. Хочуть, аби до них долучалися й інші люди.

"Ми об’єднані, ми разом, незважаючи на те, хто з якого підрозділу. Хочемо, щоб всі бачили, що в Україні йде війна, що наші рідні досі в російському полоні. Ми хочемо сказати всьому світу, щоб вони допомогли Україні та повернули наших рідних додому", — зазначила Наталя.

На акції. Суспільне Дніпро

У Дніпрі до автопробігу долучилися зо два десятки автівок. Колоною вони проїхали містом, потім вирушили до Новомосковська та Павлограда.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро