Український художник оформив вітрину бутика Hermès у японському аеропорту

Робота Володимира Waone Манжоса для бутика Hermès . Instagram/waone_interesnikazki

Вітрину в бутику бренду Hermès у японському аеропорту Кансай (Осака) тепер прикрашає робота українського митця Володимира Waone Манжоса.

Про це художник розповів у своїх соцмережах 6 травня.

За словами митця, робота над проєктом тривала 14 місяців.

"Історія цих вітрин розповідає про аспекти дуальності — світло і темрява або день і ніч. Вітрина, орієнтована на південь, присвячена Дню і Світлу, а вітрина на північ — Ночі", — розповідає він.

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Для видання DTF Magazine художник розповів, що він запропонував бренду обрати персонажів з його вже реалізованих робіт — тих, які були би близькими філософії бренду.

Робота тривала у дистанційному форматі між Нью-Йорком, Парижем, Києвом, Гонконгом та Осакою. А виготовленням роботи займалася одна з японських студій.

Скульптури стоятимуть у бутику протягом року.

Фандрейзингова платформа UNITED24 також поділилася світлинами вітрини та зазначила, що українська мистецька спільнота "продовжує сяяти на світовій арені, посилюючи голос країни силою та впевненістю. Це досягнення наповнює всю країну величезною гордістю".

Хто такий Володимир Манжос

Митець із 2004 року був учасник стритарт-групи Interesni Kazki (у партнерстві з Олексієм Бордусовим). Разом вони створили понад 100 робіт в Україні й дебютували 2011 року на Miami Art Basel. Також їхні роботи з'являлися на стінах будівель по всьому світу, зокрема у Стамбулі, Нью-Йорку, Балтіморі, Атланті, Мехіко, на Ібіці.

У 2014 році видання The Huffington Post визнало Interesni Kazki одними з 25 найкращих художників стритарту з усього світу. Дует існував 12 років і розпався у 2016-му.

Нині художник відомий під псевдонімом WaOne і працює над муралами самостійно. Також раніше Манжос оформлював вітрини ЦУМ у Києві.

Дім моди Hermès заснували у 1837 році. Зараз він відомий тим, що виготовляє популярні (і дорогі) товари зі шкіри, найзнаменитіші з яких — сумки Kelly і Birkin.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media