Естонські учасники "Євробачення-2024" пояснили, чому артисти співають рідними мовами і це стає популярним

Ексклюзивно

Естонські учасники пісенного конкурсу "Євробачення-2024", хіп-хоп-гурти 5MIINUST і puuluup об'єднались та створили спільний трек, який представить країну на конкурсі. Свою пісню записали рідною мовою — естонською. І вважають, що деякі пісні звучать сильніше, якщо їх не перекладати англійською.

Про це вони сказали в інтерв'ю Анні Тульєвій.

"Я щойно послухав пісню Baby Lasagna, яку всі слухають зараз, і думаю, що найбільша помилка цієї пісні — те, що вона не хорватською, а англійською. Але чим більше часу проходить, тим більше пісні своїми мовами стають популярними на «Євробаченні». Тому навіть не виникало питання, якою мовою надсилати пісню на нацвідбір цього року принаймні", — прокоментували учасники гурту та додали, що всі пісні puuluup написані естонською мовою.

"Нам нецікаво співати англійською, тому ми співаємо естонською", — говорять артисти.

Музиканти також зазначили: "«Євробачення» — це масштабне шоу та світова сцена і все таке. Але я думаю, що ми маємо залишатись вірними собі та не губити себе. Тож ми не будемо змінювати себе та речі, в які віримо та вважаємо класними, просто через те, що, можливо, люди в Європі так хотіли б. Ми робимо те, що хочемо, та те, що нам подобається. І це те, що ви отримаєте від нас".

Вони також наголосили, що об'єдналися не для того, щоб брати участь у конкурсі, а тому, що обидвом гуртам цікаво працювати разом.

"Після декількох концертів та репетицій ми зрозуміли, що нам подобається бути разом. Тож так, вони принесли інструменти, ми принесли мікрофони, а все інше — історія".

Зазначимо, назва пісні конкурсантів — (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi є найдовшою за всю історію "Євробачення".

Читайте про всіх учасників цьогорічного конкурсу в матеріалі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media