Minecraft у шкільну програму: в США діти вивчатимуть інформатику за допомогою комп'ютерної гри

.

У школах Нью-Йорку та Каліфорнії учні вивчатимуть інформатику за допомогою комп'ютерної гри Minecraft — у програму середньої школи інтегрують систему Minecraft Education.

Про це повідомляє видання GameRant.

Minecraft Education спеціально розробили для використання в школах і навіть постачають із безкоштовними планами уроків. Її використовують як інструмент для вивчення кодування, комп'ютерних наук та STEM-дисциплін.

У школах США її використовуватимуть, щоб допомогти учням вивчати кодування через ігрову діяльність, що, як очікують, вестиме до "академічної успішності, покращення відвідуваності, більшого інтересу до школи".

Міністерство освіти США виділило 4 млн доларів фінансування некомерційній організації Urban Arts. До програми залучать 3450 дітей у 6–8 класах у Нью-Йорку та Каліфорнії. При цьому приблизно 70 % будуть із сімей з доходом нижче федеральної межі бідності.

Що відомо про Minecraft

Minecraft — відеогра від незалежної студії Mojang 2011 року жанру "пісочниця", з відкритим світом від першої/третьої особи.

Minecraft дає в гравцям тривимірний світ, що складається з кубічних блоків, які поділяються на матеріали та об'єкти, котрі не обов'язково мають видиму кубічну форму, але займають умовний один кубик. Гра не ставить однозначних цілей, але пропонує безліч можливостей і занять: досліджувати світ, створювати різноманітні споруди й предмети, битися із супротивниками. Можлива як одноосібна гра, так і багатокористувацька, коли багато гравців взаємодіють у межах одного світу.

The Guardian у 2019 році назвали Minecraft першою в переліку 50 найкращих відеоігор XXI століття.

Minecraft Education Edition — дещо видозмінена версія гри.

Крім звичайних можливостей вона дозволяє зберігати персонажів, вести ігрові замітки з фото і коментарями, а також заходити в гру з двох комп'ютерів: вдома і в школі. Завдяки Minecraft школярі та студенти можуть моделювати найрізноманітніші світи і "жити" в них, отримуючи і практичні, і теоретичні знання.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media