4 тисячі пропагандистських книжок привезли на окуповану Херсонщину

Набір книг. Суспільне Рівне

Росіяни і далі поширюють свою пропаганду на окупованих територіях. Як повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС), загарбники привезли нову партію пропагандистської літератури на тимчасово окуповану частину Херсонської області.

На Херсонщину, за даними ЦНС, завезли понад 4 тисячі примірників книжок із Рязанської області Росії. Літературу розвезли в місцеві бібліотеки.

"Книги розміщують замість українських, які ворог вилучає з фондів та знищує, у найкращих традиціях нацизму", — пише Центр національного спротиву.

Росіяни регулярно завозять свої пропагандистські книжки на окуповані території України. У вересні лише на Луганщину привезли понад 750 тисяч книжок, які будуть використовувати у "навчанні" дітей. Також ЦНС наводив свідчення, що на Луганщині росіяни вилучають українські книги та спалюють їх у котельнях. З бібліотек тимчасово Донеччини окупанти вивезли 9,5 тисяч книг українською мовою.

У березні цього року ЦНС назвав цифри: міністерство культури Росії виділило 200 млн рублів (близько 96 млн гривень) на закупівлю та поширення російських книжок.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media