Громадам Донеччини передали понад 3000 книжок українською для дорослих та дітей

. Фото: mkip.gov.ua

13 громад Донецької області отримають понад 3000 книжок українською мовою різних жанрів. Про це 4 травня повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

Ця акція відбулася завдяки ініціативі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та за підтримки Мінкульту. 1 травня книги вже поїхали на Донеччину, щоб поповнити книжкові полички літературою для дорослих та дітей у освітньо-консультаційних центрах та "Пунктах незламності" області.

Фото: mkip.gov.ua

Книги було збірано завдяки Національній бібліотеці України для дітей, Центру захисту інформаційного простору та Державному комітету України з телебачення та радіомовлення.

"Така акція сприятиме розвитку читання в регіоні й допоможе формувати  національний мовно-культурний простір країни", — зазначають у Мінкульті.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!