Вишиванка президента: на День Незалежності Зеленський обрав одяг від бренду-переселенця з Донецька (коментар дизайнерки)

Ексклюзивно
. Офіс Президента

До Дня Незалежності президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у вишиванці українського бренду Damirli, що був заснований 2013 року в Донецьку.

Вишиванка існує в єдиному екземплярі.

Ельвіра Гасанова, авторка та засновниця брендів Damirli й GASANOVA, у коментарі Суспільне Культура говорить:

"Вишиванка зроблена у кольорі хакі, який відображає теперішні військові часи України. Головний символ — тризуб — розташований біля серця. Він маленький, але дуже важливий [...] Я не знаю, чому президент обрав саме цю вишиванку. Мабуть, відчув, що вона найкраще відображає це свято та час. Ми хотіли зробити щось просте, лаконічне, об'єднавши традиції всіх регіонів. Не ті часи, щоб робити щось інакше".
GASANOVA

"Ми пишаємося тим, що наш одяг носить перша леді, а від сьогодні ще й президент країни", — ділиться Ельвіра Гасанова.

GASANOVA

Про бренд GASANOVA та Damirli

Бренд GASANOVA заснований у Донецьку 2013 року, Damirli — у 2020-му. Відтоді його одяг обирали багато зірок та публічних людей, зокрема боксер Олександр Усик та перша леді Олена Зеленська.

Цього року бренд створив інклюзивний проєкт спільно з організацією "Надлюди", що займається реабілітацією поранених військових. Моделями для одягу стали військові ЗСУ, які отримали поранення та втратили кінцівки під час бойових дій.

Привітання Зеленського з Днем Незалежності України

"Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності — незалежності України. Свято вільних людей. Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх в усій нашій державі. Це цінність для кожного з нас, і за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен, бо ця боротьба — за те, що важливо кожному. Це — незалежна Україна", — звернувся президент.

У своїй промові він також подякував музикантам та артистам, які підтримують військових і цивільних.

Бренди, які носить Зеленський

Найчастіше президент з'являється на публіці в одязі кольору хакі. Його одяг виглядає просто та зручно: це футболки, флісові куртки та худі, які доповнені тризубом або написом I’M UKRAINIAN. Як стверджує сам Зеленський, свій воєнний гардероб він формує сам.

Серед брендів — KateLab з Луцька, Creative Depo з Києва, а також Etnodim та Indposhiv.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media