Володимир Єрмоленко став новим президентом Українського PEN

Фото: Валентин Кузан, зі сторінки PEN Ukraine

Новим президентом Українського PEN став філософ, письменник і журналіст Володимир Єрмоленко. Рішення про нового очільника ухвалили 10 листопада під час Загальних Зборів. Про це повідомили на сторінці PEN.

Згідно зі Статутом організації, Володимир Єрмоленко буде президентом впродовж двох років. Згодом його можна буде переобрати на ще один дворічний термін.

Віцепрезидентами Українського PEN стали журналістка, телеведуча Мирослава Барчук та поет, перекладач Остап Сливинський, а Ольга Гнатюк стала радницею нового президента.

Також було обрано нову Виконавчу Раду організації, до якої ввійшли вісім осіб: Алім Алієв, Мирослава Барчук, Лариса Денисенко, Ігор Козловський, Ірина Славінська, Остап Сливинський, Марко-Роберт Стех та Артем Чапай.

"Діалог про культуру під бомбами неможливий": автори Українського PEN до міжнародної спільноти

Володимир Єрмоленко — український філософ, письменник і журналіст, доктор політичних студій. Старший викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія". Разом із журналісткою Тетяною Огарковою у 2020 році створив подкаст про культуру Kult. Автор книжок та численних статей про Україну, Європу та світові процеси в українських та іноземних медіа. Лауреат Премії імені Юрія Шевельова (2018) та Премії імені Петра Могили (2021).

Український PEN – культурна і правозахисна громадська організація, створена в 1989 році, першим президентом якої став український поет Микола Вінграновський. Вона об’єднує українських журналістів, письменників, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників. Український PEN є одним із 146 національних центрів Міжнародного PEN, він налічує 145 членів та членкинь. В Україні діяльність організації спрямована на захист свободи слова та прав авторів; популяризацію української літератури та культури; відстоювання цінностей і стандартів незалежної журналістики та налагодження міжнародного культурного співробітництва.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!