Оскар Айзек і Віллем Дефо візьмуть участь у виставі на підтримку України

Оскар Айзек. Фото: Getty Images

16 липня американський театр "Theater of War Productions" проведе читання трагедії Есхіла "Благальниці" онлайн за участю професійних акторів й українців в межах проєкту "The Suppliants Project: Ukraine". Про подію повідомляють на сайті Eventbrite.

У читанні "Благальниць" візьмуть участь актори Оскар Айзек ("Сцени подружнього життя", "Дюна"), Віллем Дефо ("Людина-павук", "Ван Гог. На порозі вічності"), Девід Стретейрн ("Добраніч і хай вам щастить"), а також українські лікарі, актори, волонтери й громадяни, які постраждали через війну.

"The Suppliants Project: Ukraine посилить і гуманізує голоси й перспективи українських громадян, біженців, військових, іммігрантів, політиків, активістів і митців, які братимуть участь у читанні й обговоренні", – зазначають організатори.

Онлайн-вистава відбудеться  у Zoom 16 липня о 20:00 за київським часом. Одразу після вистави буде обговорення війни в Україні.  Для глядачів будуть доступні субтитри українською й англійською мовами з українським аудіоперекладом. Зареєструватися на захід як глядач можна тут.

Eventbrite

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!