Комікс українських ілюстраторок надрукувала канадська газета The Globe and Mail

Фото: Facebook Anna Ivanenko

Канадська щоденна газета The Globe and Mail надрукувала комікс українських ілюстраторок Анни Іваненко та Євгенії Полосіної "Плани на час війни". Про це написала одна з авторок у своєму Facebook.

"Наші комікси були опубліковані в канадській газеті The Globe and Mail. Її наклад становить понад 300 тисяч примірників. Мати можливість розповісти нашу історію – це велика честь, і ми намагаємося використовувати будь-яку можливість говорити про Україну. Наше життя під час війни – це також великий привілей, ми в теплому і досить безпечному місці. У нас є можливість щось робити, щоб допомогти своїй країні", — написала Анна Іваненко.

Також вона залишила в пості подяку Браяну Гі, артдиректору газети, за можливість надрукувати комікс.

Євгенія Полосіна та Анна Іваненко — незалежні художниці-ілюстраторки, які працюють як студія "Сері/граф". Створюють принти й зіни у техніці шовкодруку, поєднуючи її з монотипією, гравюрою на картоні та сухою голкою. Співзасновниці фестивалю ручного друку "Принтфест _/100".

The Globe and Mail — канадська щоденна газета англійською мовою зі штаб-квартирою в Торонто. Видається з 1936 року.

Раніше американське видання The Washington Post опублікувало комікс української ілюстраторки Юлії Вус, який розповідає про початок повномасштабного російського наступу на Україну.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!