Голівудська зірка Вігго Мортенсен приїхав на кінофестиваль "Миколайчук OPEN" у Чернівцях

Вігго Мортенсен на "Миколайчук OPEN", 17 червня 2024 р. Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно/Facebook

Голівудський актор та тричі номінант на "Оскар" Вігго Мортенсен приїхав у Чернівці у день відкриття кінофестивалю "Миколайчук OPEN". Його фільм "Мертві не завдають болю" покажуть на церемонії відкриття.

Головною подією першого дня "Миколайчук OPEN" стане фільм Вігго Мортенсена. Він режисер фільму, сценарист та грає у ньому одну з головних ролей.

Актор сам висловив бажання долучитися до кінофестивалю, оскільки зараз у нього триває тур Європою, де він презентує фільм, повідомив Суспільному програмний директор кінофестивалю Алекс Малишенко.

У світі глядачі встигли подивитися кінострічку лише на декількох кінофестивалях, зокрема у Торонто минулого року. Також фільм вийшов у широкий кінопрокат у декількох країнах світу минулого місяця.

Афіша фільму "Мертві не завдають болю". Фото: Миколайчук Open

Про що фільм

Це вестерн, події якого розгортаються у 1860-х роках у США. На глядача чекає історія кохання під час Громадянської війни.

Оновлено: На фестивалі Вігго презентував свій фільм та подякував за запрошення українською.

Хто такий Мортенсен

Вігго Мортенсен — американський актор данського походження, відомий своєю роллю Арагорна у фільмі "Володар перснів". Його тричі номінували на премію "Оскар" у 2008, 2017 та 2019 роках.

Фото: IMDB

Вігго Мортенсен один із тих голівудських зірок, які публічно підтримали Україну. Нещодавно він записав відео у футболці з тризубом на підтримку України на кінофестивалі у Глазго.