На Буковині прощаються з чотирма військовими Корчаком, Руснаком, Хіщенком та Олексюком

Загиблі військові Сергій Корчак та Вячеслав Руснак. Чернівецька обласна рада

18 травня у Чернівецькій області прощаються з чотирма військовими, які загинули на російсько-українській війні, – Сергієм Корчаком, Вячеславом Руснаком, Іваном Хіщенком та Віталієм Олексюком.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної ради.

Боєць Вячеслав Руснак загинув в боях на Харківщині. Він був солдатом військової частини А4856. З ним попрощаються о 09:00 у селі Романківці Дністровського району.

Солдату Сергію Корчаку було 24 роки. Він загинув 14 травня внаслідок удару ворожим БПЛА на Бахмутському напрямку в Донецькій області, про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook міський голова Андрій Дранчук. Військовий був солдатом військової частини А4267. З ним попрощаються о 10:00 у місті Хотин.

Загиблі військові Іван Хіщенко та Віталій Олексюк. Чернівецька обласна рада

Солдат Іван Хіщенко служив у військовій частині А4856. Загинув 12 травня 2024 року на Харківщині, про це повідомили на сторінці у Facebook Вижницької районної ради. З ним попрощаються о 10:00 у селі Давидівці Чернівецького району.

Солдат Віталій Олексюк був воїном військової частини А4024. Військовий помер 14 травня 2024 року на Київщині, про це повідомили на сторінці у Facebook Вижницької районної ради. З ним попрощаються об 11:00 у селі Лопушна Вижницького району.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.