"Будували майже 13 років": на Буковині митрополит Епіфаній освятив храм та провів святкову літургію

Митрополит Епіфаній освячує храм на честь святого великомученика Юрія Переможця. Фото: Василь Правицький

19 травня у селище Берегомет Чернівецької області приїхав предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Він зустрівся з вірянами храму на честь святого великомученика Юрія Переможця та освятив його.

Про це Суспільному повідомив голова Берегометської громади Сергій Боднарюк.

На зустріч з митрополитом прийшли понад три-чотири тисячі вірян. Опісля митрополит Епіфаній освятив храм та провів у ньому Божественну святкову літургію.

За словами Боднарюка, раніше на місці храму стояла церква, якій було понад 130 років. У 2010 році вона вщент згоріла. Щоб її відбудувати, збирали гроші парафіяни, допомагали підприємці та селищна рада.

"Минулого року вже все доробили та облаштували в храмі, змогли проводити служби. У нас парафія немаленька — декілька тисяч людей. Вони домовлялись і просили саме митрополита Епіфанія приїхати та освятити храм. Для них це було важливо", — каже Боднарюк.

У неділю, 19 травня, о 15:00 буде зустріч з митрополитом в його рідному селі Стара Жадова. Потім предстоятель ПЦУ проведе заупокійну службу на Алеї Слави у цьому селі.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.