Фільм про Грету Тунберг покажуть у понад 70 країнах

YouTube

Покази документальної стрічки "Я - Грета" про шведську еко-активістку Грету Тунберг пройдуть у 2021 році у понад 70 країнах.

Про це повідомила Грета Тунберг на своїй сторінці в Інстаграм.

Кінострічку про Грету Тунберг транслюватимуть, серед інших, телеканали Великої Британії, Норвегії, Данії, Фінляндії та ще близько 70 країн, серед яких Росія та Індія.

Крім того, фільм "Я – Грета" вже доступний для перегляду онлайн на стрімінгових сервісах Hulu, ARD Mediathek, DocPlay, Crave та SVT play.

Кінострічка в жанрі "документарі"Жанр документального кіно, що використовує постановочні сцени та елементи ігрового кіно "Я - Грета" була знята шведським режисером Натаном Гросманом. Її прем'єра відбулася на Венеціанському кінофестивалі 3 вересня 2020 року. Фільм розповідає про екозахисну діяльність та погляди Грети Тунберг.

Кінострічка отримала схвальні відгуки критиків та утримує показник у 78% позитивних рецензій на кінорейтинговому ресурсі Rotten Tomatoes.

Що відомо

  • Грета Тунберг — шведська екоактивістка, яка стала відомою у 2019 році, коли заявила, що відмовляється ходити до школи по п'ятницях, поки політики не почнуть виконувати Паризьку угоду щодо клімату.
  • Американське видання Time назвало дівчину "Людиною року" у 2019 році.
  • У січні 2020 року Тунберг вдруге взяла участь у щорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що об'єднує вищих керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, інтелектуалів та журналістів, які зустрічаються для обговорення актуальних питань, що стоять перед світом.
  • У липні 2020 року Грета Тунберг отримала премію за гуманність від приватного португальського Фонду Галуста Гюльбенкяна у розмірі 1 мільйон євро.