Путін заявив, що Верховна рада та її спікер є "легітимною владою" в Україні

Очільник Кремля Володимир Путін, 26 жовтня 2022 року. AP

Очільник Кремля Володимир Путін заявив, що єдиною "легітимною владою" в Україні наразі є Верховна рада та її спікер, тобто Руслан Стефанчук.

Про це він сказав журналістам під свого візиту до Ташкенту (Узбекистан) 28 травня, передає російське видання "РИА Новости".

За його словами, українське законодавство передбачає скасування президентських виборів під час воєнного стану, але це "не означає, що президентські повноваження автоматично продовжуються". Як стверджує Путін, Конституція України передбачає, що в такому разі влада має бути передана голові парламенту.

"Грубо кажучи, за попередньою оцінкою, єдиною легітимною владою залишається парламент та спікер Верховної ради", — резюмував Путін.

Під час цієї заяви, лідер РФ послався на 111 статтю української Конституції. Варто зазначити, що у ній йдеться, що "президент України може бути усунений з посади Верховною радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину".

Чи залишається Зеленський легітимним президентом

Стаття 108 конституції України говорить: чинний президент виконує повноваження до вступу на пост новообраного президента, а отже продовжує бути гарантом державного суверенітету (Стаття 102), забезпечує державну незалежність, нацбезпеку та є верховним головнокомандувачем ЗСУ (Стаття 106).

Чи можна проводити вибори під час війни

"Конституція (Стаття 83) забороняє проводити парламентські вибори під час воєнного стану, але такої прямої заборони щодо президентських виборів в ній немає", — говорить аналітикиня фундації DEJURE Катерина Грищенко.

Але питання заборони виборів президента регулює закон "Про правовий режим воєнного стану". Проте його, на відміну від Конституції, під час воєнного стану можна змінювати й це, начебто, лазівка для проведення президентських виборів. Але — в теорії. Наприклад, Стаття 71 Конституції говорить про необхідність гарантувати вільне волевиявлення виборців. Про теж саме йдеться й у постанові Конституційного суду від 2017 року. Втілити вільні вибори в умовах безпекових ризиків складно.