Business Insider: будинок з "Один вдома" знову виставили на продаж

Будинок із фільму "Сам у дома" в селищі Віннетка поблизу Чикаго, США, 6 травня 2011 року. AP/Nam Y. Huh

Культовий будинок із фільму "Сам удома" знову хочуть продати за 5,25 мільйона доларів. Будинок площею 530 квадратних метрів має п'ять спалень, кінозал та баскетбольний майданчик у підвалі.

Про це повідомляє американська редакція видання Business Insider.

Як пише видання, будинок належить Тріші і Тіму Джонсонам, котрі придбали будинок в 2012 році за 1,585 мільйона доларів. До цього будинком володіли сім’я Абендшиен, яка купила його в 1988 році за 800 000 доларів.

Поки знімальна група знімала "Один вдома" сім’я Абендшиен жила в імпровізованій квартирі на другому поверсі. Історичному будинку понад 100 років.

Він розташований за 32 кілометри на північ від Чикаго у селищі Віннетка, штат Іллінойс. Будинок 1921 року має площу 530 квадратних метрів та має п’ять спалень і шість ванних кімнат — загалом 14 кімнат. Нинішні власники кажуть, що тут часто зупиняються туристи.

Він дуже відрізняється від будинку, який, мабуть, пам’ятають багато глядачів. Там зробили капітальний ремонт, проте зберегли деякі елементи, які висвітлюють культові сцени з "Сам вдома".

А продає будинок компанія Coldwell Banker Realty Dawn McKenna Group. У своєму Instagram вони показали будинок із середини.

Також відомо, що на продаж виставлений чотириповерховий дім Макалістерів із другої частини фільму в Нью-Йорку за 6,7 мільйона доларів, пише The New York Times.