Кабмін звільнив заступників Мінвідновлення

Кабінет міністрів звільнив трьох заступників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Про це повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.

За його словами, уряд звільнив:

  • Олександру Азархіну з посади заступниці міністра розвитку громад, територій та інфраструктури;
  • Юрія Васькова з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури;
  • Анну Юрченко з посади заступниці міністра розвитку громад, територій та інфраструктури з питань європейської інтеграції.

Зміни в Мінвідновлення

9 травня у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. У парламенті планують розділити питання інфраструктури та регіональної політики, якими зараз займається Кубраков, на два міністерства. Про звільнення Кубракова з Кабміну не йдеться, його можуть понизити у посаді.

Того ж дня парламент проголосував за звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

9 травня Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін, коментуючи звільнення Кубракова і розділення відомства на два окремих, заявив, що Мінвідновлення почало "провисати".

14 травня уряд призначив Василя Шкуракова виконувачем обов'язків міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.