Ізраїль вдарив по Хезболлі на сході Лівану

Винищувач F-16 ВПС Ізраїлю. Винищувач F-16 ВПС Ізраїлю. Фото: AP

Військово-повітряні сили Ізраїлю увечері 17 квітня завдали удару по інфраструктурі "Хезболли" на сході Лівану.

Про це повідомляє армія оборони Ізраїлю.

"Винищувачі IAF завдали ударів по значній інфраструктурі терористів Хезболли, яка використовується системою протиповітряної оборони терористичної організації в північному Баальбеку", — йдеться у повідомленні.

Вранці ЦАХАЛ повідомив, що протягом ночі винищувачі ВПС Ізраїлю завдали ударів по "Хезболлі" в районі Хіама, "включно з інфраструктурою терористів, а також по двох додаткових військових об'єктах".

Ізраїльські військові також повідомили про знищення "двох терористів Хезболли", виявлених у цьому районі.

У кінці лютого міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант пообіцяв посилити атаки на ліванське бойове угруповання Хезболла, навіть пропри припинення вогню з ХАМАС у Секторі Гази.

Що відомо про атаки Хезболли на Ізраїль

Хезболла почала завдавати ударів по Ізраїлю майже одразу після того, як ХАМАС вторгся в Ізраїль 7 жовтня. Десятки тисяч мирних жителів були змушені покинути свої місця через продовження цикл ракетних і ракетних атак "Хезболли", а також ізраїльських авіаударів і артилерійського вогню.

Близько 200 бойовиків "Хезболли" та 35 мирних жителів у Лівані були вбиті протягом майже п'яти місяців щоденних зіткнень на низькому рівні між ліванським угрупованням бойовиків та ізраїльськими силами на тлі війни Ізраїлю з ХАМАС, союзником "Хезболли". В Ізраїлі в результаті терактів "Хезболли" загинули дев'ять солдатів і дев'ятеро мирних жителів.