Microsoft відкриє офіс із розробок продуктів ШІ у Лондоні

Microsoft. Getty Images

Американська компанія Microsoft оголосила про відкриття центру із розробки технологій штучного інтелекту (ШІ) у столиці Великої Британії — Лондоні. Новий офіс компанії займатиметься розвитком та дослідженням продуктів ШІ, зокрема Copilot.

Про це йдеться у повідомленні Microsoft.

Зазначається, що новий центр штучного інтелекту очолить Джордан Хоффманн – науковець та ШІ-інженер. Раніше він відзначився як "піонер" технологій штучного інтелекту в Inflection і DeepMind, які також розташовані у Лондоні.

У Microsoft також наголосили, що у Великій Британії є "великий вибір талантів" та досвідчених фахівців у сфері ШІ працівників, тож у найближчі тижні та місяці компанія почне публікувати вакансії та активно наймати інженерів та науковців, які допоможуть розвивати ШІ.

Виконавчий віцепрезидент і гендиректор Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що відкриття компанією офісу у Лондоні є "чудовою новиною" для Сполученого Королівства.

"Як громадянин Великої Британії, який народився та виріс у Лондоні, я пишаюся тим, що став співзасновником і створив тут передовий бізнес зі штучного інтелекту. Мені добре відомо про надзвичайний резерв талантів та екосистему ШІ у Великій Британії, і я радий взяти на себе це зобов’язання перед країною від імені Microsoft AI", – прокоментував цю подію Сулейман.

Нещодавно Microsoft також оголосила про інвестиції у розмірі 2,5 мільярда фунтів стерлінгів для підвищення кваліфікації робочої сили Великої Британії для епохи штучного інтелекту та створення інфраструктури для економіки ШІ, включаючи зобов’язання до 2026 року поставити у державу 20 тисяч найсучасніших графічних процесорів.

13 березня цього року Європарламент схвалив закон про штучний інтелект, який запроваджує комплексні обмеження ШІ у світі та покликаний усунути занепокоєння щодо упередженості, пов'язаної з новою технологією.