ChatGPT дозволили використовувати без реєстрації

ChatGPT. AP

Компанія OpenAI дозволила використовувати бот на основі штучного інтелекту ChatGPT без реєстрації.

Про це розробники повідомили на власному сайті.

Фахівці зазначили, що розгортатимуть відповідну можливість поступово, але в Україні чат-бот уже працює без входу в обліковий запис.

Окрім того, відтепер, як вказує OpenAI, можна зняти налаштування, через яке ChatGPT запам'ятовує і навчається на запитах користувачів.

Разом із цим у компанії запровадили додаткові засоби захисту вмісту, як-от блокування підказок та генерацій у ширшому діапазоні категорій.

До слова, без реєстрації стане неможливим зберігання та переглядання історії чатів, ділитися ними та розблокувати додаткові функції: голосові розмови з ботом й кастомні інструкції.

Раніше генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що ШІ може мати "дуже серйозні наслідки для глобального миру та безпеки". Він закликав держави-члени укласти юридично зобов'язальний пакт про "заборону летальних автономних систем зброї" до кінця 2026 року.

Посадовець також попередив, що використання штучного інтелекту терористами або урядами з недобрими намірами може спричинити "жахливий рівень смерті та руйнувань".