"Просимо ППО: "Пустіть, бо дуже важкий!" Як поліцейська авіація евакуйовує військових

Гелікоптер поліцейської авіації готується до вильоту на завдання. Суспільне Новини/Нікіта Галка

З квітня 2022-го евакуацією поранених військових займається й цивільна поліцейська авіація. За майже два роки пілоти Нацполіції врятували понад 2,5 тисячі життів. В грудні 2023-го Суспільне записало розмову з декількома пілотами і розповідає, як працює поліцейська авіація та як на початку вторгнення вдалося вивести гелікоптери з-під обстрілів.

Вдосвіта у закритому ангарі авіатехніки під фонову музику готують гелікоптери до польоту. Оглядають машини, заправляють пальним, перевіряють електроніку. Кожний гелікоптер, пояснюють механіки, — це трансформер. Додаткові крісла — борт пасажирський, без них — транспортний. А щоб вертоліт перетворити на медичний, його оснащують кисневими балонами, ношами та медичним модулем — панеллю, на яку кріплять медобладнання.

"На борту є апарат штучної вентиляції легень, датчик-дефібрілятор, апарат для відсмоктування. Можемо в повітрі проводити серцево-легеневу реанімацію. У нас є прилади, які дозволяють вводити рідину в потрібній кількості й потрібний час, крапельницю ставити", — лікар авіаційної медицини Юрій запевняє, що медичним обладнанням такий вертоліт не поступається швидким.

Авіатехніки готують гелікоптери поліцейської авіації до польоту: оглядають машини, заправляють пальним, перевіряють електроніку.

Ці гелікоптери Airbus H145 франко-німецького виробництва — одні з тих, що прибули в Україну у жовтні 2020-го. Тоді їх передали в Управління авіації та поліції на воді. З 2021-го і до початку повномасштабного вторгнення ними доправляли до медзакладів "важких" пацієнтів або транспортували людські органи чи кров.

24 лютого 2022-го дев'ять з десяти таких вертольотів перебували на Київщині. Керівництво МВС вирішило виводити борти з-під удару. "25-го лютого з Києва йшло чотири гелікоптери, ще п'ять — з Київської області. Рухалися ми максимально низько, тому що зверху вже була ворожа авіація. Як кажуть у нас, у льотчиків: "бур'ян збирали на лижі". Сховалися в полі, прожили там три дні, вирішили питання з іноземними колегами про те, щоб можна було гелікоптери перекинути за "ленточку". Ціла історія!", — розповідає начальник Центру авіаційного забезпечення Нацполіції Олександр Таран.

Після звільнення Київської області гелікоптери повернули до України й за рішенням Генштабу авіаполіцію долучили до виконання різних задач. "Це не тільки транспортування поранених. Є і доставка лікарів, якщо терміново потрібно прооперувати на місці, і доставка плазми крові", — говорить Таран.

Начальник Центру авіаційного забезпечення Нацполіції Олександр Таран.

Незахищені, на відміну від армійської авіації, поліцейські вертольоти на передову не залітають, розповідають пілоти Фарход та Влад, які раніше літали на військових машинах. Кожний виліт авіаслужба узгоджує з військовими на місцях, медзакладом та силами ППО. Поранених забирають на майданчиках, куди їх доправляють медслужби бригад.

"Часто це маленькі майданчики, але втискаємось. Неприємно, коли прилітаєш в зону ураження, або коли є винищувач якийсь, — говорить Фарход. — Ми ж не військові льотчики, не бойова одиниця, і несемо не загрозу, а мир і життя".

Одночасно H145 може взяти одного важкопораненого та трьох "легких", які можуть летіти сидячи. Залежно від характеру травм чи поранень пілоти визначають висоту, швидкість та манеру польоту.

"Ми завжди спілкуємося з лікарями: в якому стані людина, якого характеру пошкодження. Якщо перелом хребта, ти вже не можеш крутитися, вертітися. Стараємось максимально рівну траєкторію тримати. Якщо поранення в грудях — висоту не набираємо. Буває, краще, щоб і не колихнутися — злетіли тихенько, з мінімальними кренами, тангажами", — каже Фарход.

Фарход — пілот Центру авіаційного забезпечення Нацполіції.

Льотчики пояснюють, найважче літати в негоду чи під час повітряної тривоги. "Коли важко поранені, іноді доводиться просити ППО: "Пустіть, бо у нас дуже важкий". Нам дають добро, але все одно страшно, бо знаєш, що всі готові на ураження якоїсь повітряної цілі. І нею можеш бути ти", — говорить Фарход.

"Була ситуація: у людини гарячка, висока температура. Десь за три хвилини до посадки починається мороз. Гелікоптер не оснащений протиобмерзальною системою, тому потрапляння в такі умови небажане, — пригадує Фарход. — У мене сильно стала падати видимість, скло почало замерзати. Залишилася маленька амбразурка, а ми вже над населеним пунктом, де і висотки, і ЛЕПи. Можна було відійти на запасний аеродром, але 15 хвилин льоту поранений міг не витримати. Вирішили виходити на більш-менш відкритий майданчик, підібраний з повітря, і сідати".

Пілот Центру авіаційного забезпечення Нацполіції Владислав.

***

За близько два роки роботи пілоти Нацполіції здійснили понад сім тисяч перельотів та евакуювали більше ніж 2,5 тисячі поранених військових, кажуть в Центрі авіазабезпечення національної поліції.

"Було й по три польоти на аеромедевакуацію за день, тобто на одному гелікоптері, при тому що паралельно ще один чи два борти виконували роботу", — пригадує пілот Влад.

"Допоки тривають бойові дії, — каже Олександр Таран, — гелікоптери поліції будуть допомагати рятувати військових. А далі плануємо використовувати їх у поліцейських задачах для перекидання спецпризначенців чи патрулювання".