Росіяни три місяці готувались до нової хвилі мобілізації на Луганщині — Власенко

Примусова мобілізація. Російський військовий. Ілюстративне фото: AР

Російські окупанти готувалися до нової хвилі примусової мобілізації на Луганщині близько трьох місяців, збирали інформацію про людей призовного віку, залучали підприємства та ВУЗи.

Про це в ефірі "Еспресо" розповів начальник Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко.

"Відомо про мобілізаційні заходи ще до так званих виборів Путіна, на Луганщині ні потужно працювала інформаційна компанія і силовий тиск, на силові структури які займались підготовкою до цієї мобілізації протягом січня, лютого і березня цього року", — повідомив Роман Власенко.

За словами очільника, окупанти ретельно підготувалися до нової хвилі мобілізації на тимчасово окупованій Луганщині, збирали дані про місця проживання чоловіків призовного віку, а також залучали до роботи підприємства та освітні заклади.

"Необхідно покинути території окуповані. Я думаю взагалі, потрібно покинути територію Російської Федерації, щоб не бути долученим до російського війська. Я думаю що ті хто хотів там воювати, вони вже закінчились", — розповів Роман Власенко.

Власенко додав, що за "офіційними" даними, які публікують окупаційні адміністрації, на ТОТ не вистачає робітників різних професій через примусову мобілізацію до російського війська.