Після ракетного удару в Україні погіршився інтернет-зв'язок — NetBlocks

Обстріл Хмельницького 22 березня 2024 року. Суспільне Хмельницький/Наталя Сідова

У багатьох українських містах сильно погіршився інтернет-зв’язок після масованого обстрілу з боку РФ 22 березня. Найбільше постраждали Харківська, Хмельницька, Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька області.

Про це повідомляє сервіс NetBlocks.

Зазначається, що підключення все ще погіршується.

“Показники в режимі реального часу свідчать про подальше погіршення зв'язку в Україні після скоординованої ракетної атаки російських військ; вплив на інфраструктуру найбільш очевидний у Дніпрі, Харкові, Вінниці та Хмельницькому, хоча Київ та інші міста також стали об'єктами нападу”, — повідомляє NetBlocks.

Раніше сервіс також повідомляв, що дані мережі свідчать про додаткові скорочення зв'язку на Полтавщині, Сумщині та Кіровоградщині.

Уночі та вранці 22 березня російські війська завдали комбінованого удару по українських містах із застосуванням ударних дронів, балістичних та крилатих ракет. Вибухи пролунали у Харкові, Дніпрі, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Кропивницькому, на Хмельниччині, Вінниччині, Одещині, Львівщині та в Івано-Франківській області. Повідомляється про влучання по об’єктах інфраструктури. Внаслідок удару є загиблі і поранені, спостерігаються проблеми з водо- та електропостачанням. Через атаку окупована Запорізька атомна електростанція тимчасово втратила підключення до однієї з ліній живлення. Окрім того, РФ вдарила по Дніпровській гідроелектростанції. За словами президента Володимира Зеленського, російські війська застосували понад 60 "шахедів" та майже 90 ракет різних типів.