Призначення Залужного послом у Британії: в ОП заявили, що процедура запущена

Генерал Валерій Залужний. Фото: УНІАН

Процедура щодо оформлення необхідних документів для призначення генерала Валерія Залужного на посаду посла у Великій Британії вже запущена.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"Надійшло відповідне подання міністра закордонних справ з такою пропозицією. Воно було підтримано та погоджено президентом України", — розповів посадовець.

За словами Сибіги, "згідно з дипломатичною практикою, мають відбутися ще певні процедури після погодження кандидата і після цього, формальним фіналом цієї історії є указ президента про призначення послом, що відбудеться після отримання агреману британської сторони".

Раніше у МЗС поінформували, що президент Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на посаду надзвичайного і повноважного посла України в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

7 березня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вказав, що після кількох розмов із генералом особисто переконався, що у Валерія Залужного "лежить душа" до виконання обов'язків дипломата.