Затриманого у Вірменії азербайджанського військового повернуть Азербайджану

Затриманого у Вірменії азербайджанського військового Руслана Ельданіса-оглу Пенахова повернуть Азербайджану "на знак доброї волі".

Про це повідомляє вірменське агентство новин "Новости-Армения" із посиланням на Службу нацбезпеки Вірменії.

"На знак доброї волі і на виконання угоди, досягнутої між Республікою Вірменія та Азербайджанською Республікою на найвищому рівні, про те, що військовослужбовці обох сторін, які заблукали і опинилися на протилежному боці, повинні бути повернуті в найкоротші терміни, СНБ вирішила передати Руслана Ельданіса-оглу Пенахова азербайджанській стороні", — йдеться у повідомленні.

Пенахов був затриманий зранку 28 лютого в прикордонному районі громади Тех Сюнікської області Вірменії. Азербайджанська сторона тоді заявила, що військовослужбовець тоді заявив, що нібито заблукав через несприятливі погодні умови.

Кримінальна справа була порушена за пʼятьма статтями: про спробу диверсії, замах на вбивство способом, небезпечним для життя інших людей, замах на вбивство за національною, релігійною ненавистю, нетерпимістю та ворожнечею, незаконне носіння вогнепальної зброї та незаконний перетин кордону Вірменії.