Канада готова відправити в Україну військових, але не на фронт — міністр оборони Блер

Прапор Канади. Getty Images

Канада готова відправити обмежену кількість військовослужбовців для тренування українських військ на території України, але за умови, що така операція відбуватиметься далеко від лінії фронту війни з Росією і не матиме бойових функцій, заявив міністр оборони Канади Білл Блер.

Про це пише видання Star.

В інтерв'ю Star Блер сказав, що ця ідея обговорювалася на початку цього тижня в Парижі, де він брав участь у саміті з питань безпеки разом з союзниками Канади по НАТО та іншими прихильниками України.

Після зустрічі президент Франції Еммануель Макрон обговорив перспективу введення військ в Україну, що викликало низку заяв від західних союзників, в тому числі Канади, які розкритикували ідею відправки бойових солдатів в охоплену війною країну, пише видання.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон після міжнародної зустрічі на підтримку України у Парижі не виключив, що європейські країни надішлють війська в Україну, але попередив, що на даному етапі немає консенсусу, оскільки союзники погодилися докладати більше зусиль, щоб швидше доставити боєприпаси до Києва.

Це спровокувало низку відповідей союзників, які заявили, що не мають наміру надсилати війська в Україну.