У Парижі викрали сумку з планами безпеки Олімпійських ігор 2024

Пасажири на вокзалі Gare du Nord, субота, 30 грудня 2023 року в Парижі, Франція. Фото: АР/Aurelien Morissard

Сумку з комп’ютером і двома USB-накопичувачами з планами поліцейської безпеки на Олімпійські ігри в Парижі викрали з поїзда на одному із вокзалів міста.

Про це пише британська газета The Guardian.

Сумка належала інженеру з мерії Парижа, повідомила поліція пізно ввечері 27 лютого, підтверджуючи повідомлення телеканалу BFM, додавши, що він поклав сумку в багажне відділення над своїм сидінням. Оскільки його поїзд затримався, він вирішив пересісти, тоді й виявив крадіжку.

Інженер сказав, що його робочий комп’ютер і два USB-накопичувачі містять конфіденційні дані, зокрема плани муніципальної поліції щодо забезпечення безпеки цьогорічної літньої Олімпіади. Транспортна поліція області проводить розслідування.

Дві тисячі офіцерів муніципальної поліції та близько 35 000 співробітників служби безпеки будуть задіяні під час олімпіади, яка триватиме в Парижі з 26 липня по 11 серпня.

Париж був ареною широкомасштабних атак. До прикладу, внаслідок атаки ісламістських екстремістів в паризький театр "Батаклан" у 2025 році загинули 130 людей. Тоді невідомі вторглися в музичний зал і відкрили вогонь по терасах кафе.