Зеленський оновив склад Ставки верховного головнокомандувача

. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський сьогодні 21 лютого ухвалив рішення про зміни у складі Ставки верховного головнокомандувача.

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті інтернет-представництва президента.

Так у персональному складі Ставки були затверджені начальник Генерального штабу Збройних Сил України Анатолій Баргилевич та командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Павлюк.

Натомість зі складу Ставки вивели екскомандувача Десантно-штурмових військ Миргородського.

8 лютого Зеленський звільнив Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ та призначив на це місце генерал-полковника Олександра Сирського, який раніше керував Сухопутними військами.

9 лютого Олександр Сирський розповів про пріоритетні завдання, які стоять на порядку денному. Серед іншого, це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об'єднань, з'єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, яка надходить від партнерів, а також "найшвидший та раціональний розподіл й доставка всього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики".

10 лютого Зеленський затвердив кандидатури заступників новопризначеного головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського та заступників нового начальника Генштабу Анатолія Баргилевича.