Зеленський заявив про повне державне сприяння виробникам ефективних систем РЕБ

Президент Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал.

Про це у своєму вечірньому зверненні 12 лютого за підсумками першого засідання Ставки за участі нових військових командувачів повідомив президент Володимир Зеленський.

За словами Зеленського, на Ставці, зокрема, була доповідь про забезпечення всіх підрозділів снарядами, дронамии та РЕБ.

“Я вдячний усім представникам, зокрема, місцевої влади та кожному українському підприємцю, усім українським розробникам, які розвивають таке виробництво – системи РЕБ”, — сказав президент.

Президент також прокоментував детальний звіт щодо захисту критичної інфраструктури – енергетики, об’єктів теплопостачання, водопостачання. Усього того, що, за його словами, є незмінною мішенню для російських ракет і дронів.

“Щоб додати більше захисту, додаємо більше сили, більше можливостей нашим мобільним вогневим групам. Збільшимо й кількість таких груп. Вони є однією з основ нашого захисту від російського терору, і я вдячний усім, хто служить у мобільних вогневих групах, тренує їх і допомагає”, — сказав президент.

Як раніше стало відомо, президент Володимир Зеленський 12 лютого зібрав перше засідання Ставки верховного головнокомандувача в оновленому складі.