Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими зазнав кібератаки

. Фото ілюстративне: УНІАН

На інформаційні ресурси Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими ввечері, 28 січня зафіксована DDoS-атака.

Про це повідомила пресслужба відомства.

"Вочевидь, ворог вирішив, що інформація, зокрема, про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака Іл-76 несе для нього загрозу", — йдеться у повідомленні.

У координаційному штабі зауважили, що з метою безпеки на певний час обмежений доступ до деяких функцій та ресурсів.

Попередні російські атаки на українські відомства

25 січня Державній службі України з безпеки на транспорті повідомляла про відсутність доступу до системи "Шлях" та офіційного сайту служби через технічний збій роботи дата центру.

В той же день у "Нафтогазі" та ТОВ "Газмережі" також повідомили про масштабну кібератаку на один із дата-центрів. В "Укрпошті" також заявили "про значний технічний збій". їх вже виправили.

Вранці 12 грудня абоненти "Київстар" поскаржилися на збій зв'язку, згодом у компанії заявили про потужну хакерську атаку. Це одна з найбільших кібератак на мобільного оператора. Повністю змогли відновити роботу усіх функцій майже за тиждень.

Президент компанії Комаров заявив, що хакерам вдалося вразити кіберзахист оператора мобільного зв'язку через скомпрометований обліковий запис одного зі співробітників.