В Україні запрацювала ІТ-система логістики для Сил Оборони — голова ЦПК Шабунін

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін. Фото: УНІАН

Міністерство оборони України представило ІТ-систему логістики для Сил оборони на базі функціонування німецької компанії SAP.

Про це повідомив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

За словами Шабуніна, армія наразі має верхньорівневу ІТ-систему логістики в результаті публічної критики ексміністра оборони Резнікова.

"В серпні 2022 року ми в ЦПК вийшли з публічною критикою Резнікова, який не спромігся забезпечити Сили Оборони ІТ-системою логістики (в рф така система була вже давно). В паблік ми були вимушені вийте через те, що місяці наших непублічних вмовлянь Резніков проігнорував", — написав він.

Як заявив голова ЦПК, в результаті скандалів про корупцію в тендерах Резнікова армію "починають забезпечувати нормальними закупівлями", хоч і з затримкою у сім місяців.

"Повертаючись до SAP. Це верхньорівнева система: вона не застосовується на рівні бригади і нижче. Розгортання ІТ-інструменту логістики на нижчих рівнях якраз триває", — уточнив Шабунін.

У листопаді 2023 року Міноборони вже повідомляло, що у Збройних силах України впроваджується автоматизована система управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP).

У відомстві вказували, що це провідна система у світі у сфері логістики, а результатом запровадження SAP має стати відмова від паперового документообігу в логістичних операціях.