Сунак приїхав до Києва: запевнив, що підтримка України з боку Британії "не може послабитися і не послабиться"

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак і заступник начальника штабу оборони Гвін Дженкінс їдуть потягом до України, 12 січня 2024 рік. Фото: Stefan Rousseau/PA Images via Getty Images

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак 12 січня здійснив робочий візит до Києва. Політик заявив, що приїхав, аби "передати просте повідомлення".

Про це глава британського уряду написав на своїй сторінці у соцмережі X.

"Наша підтримка не може послабитися і не послабиться. Усім українцям, Британія з вами — стільки скільки потрібно", — підкреслив Сунак.

Традиційно іноземні політики прибувають в Україну президентським потягом на Центральний вокзал столиці. Спершу з'явилися світлини з VIP-вагона, яким Сунак у компанії британського міністра оборони Гранта Шаппса й заступника начальника штабу оборони Гвіна Дженкінса прибув до Києва.

Фото: Stefan Rousseau/PA Images через Getty Images

Згодом оприлюднили фотографію прем'єр-міністра Британії, який виходить з потяга на Центральному залізничному вокзалі столиці.

Фото: Stefan Rousseau/PA Images via Getty Images

Раніше на сайті британського уряду повідомили, що Сунак у Києві оголосить про новий великий пакет підтримки, аби підтвердити тісне партнерство.

Очікується також, що прем'єр зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та підпише угоду про співпрацю у сфері безпеки, яка передбачає обмін розвідданими, кібербезпеку, медичну й військову підготовку.