Став відомий новий кандидат на посаду голови Сумської ОДА

Голова харківського обласного відділення партії "Самопоміч" та екснардеп Роман Семенуха претендує на посаду голови Сумської облдержадміністрації.

Цю інформацію Роман Семенуха журналістам Суспільного підтвердив телефоном.

На питання хто запропонував піти у кандидати на посаду голови Сумської ОДА та як оцінює власні шанси цю посаду отримати, Роман Семенуха відповідати відмовився.

"Я 5 років у публічній політиці. Маю свою хорошу публічну репутацію. Як воно буде - хай закінчиться цей процес. Я не бачу потреби це коментувати", – каже він.

Роман Семенуха народився у 1977 році. Він був народним депутатом України VIII скликання та членом парламентської фракції "Об'єднання "Самопоміч". Отримав вищу освіту у Харківському державному університеті харчування та торгівлі "Економіка підприємства". З 2014-го є членом політичної партії "Об'єднання Самопоміч".

За 2018 рік Семенуха задекларував два офіси в Харкові (площею 173,7 кв. М і 172,8 кв. М) і квартири в Харкові площею понад 36 кв. м і понад 246 кв. м. Семенуха є кінцевим бенефіціаром ТОВ "ІНТЕХСОФТ" і має корпоративні права в цій фірмі та в ТОВ "УКР ІНФОР ПЛЮС". Також екснардеп задекларував гроші, аудіосистему, нематеріальні активи та фінансові зобов'язання.

Як відомо:

На посаду голови сумської облдержадміністрації претендували також Сергій Лєонов та Інна Пащенко. Обидва подавали свої декларації як кандидати на посаду голови Сумської ОДА. Кандидатуру Інни Пащенко затвердив Кабмін.

Фото: Самопоміч