Головою Сумської ОДА може стати доктор економічних наук

За поданням Офісу президента, це проректор Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "Української академії банківської справи" СумДУ Сергій Лєонов.

Засідання Уряду, де могли б розглянути подання, відбулось 16 жовтня. По завершенню прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів.

"Погодження – не приймали сьогодні рішення по цих областях (Кіровоградська, Чергінівська - ред.) Сьогодні, якщо не помиляюсь, ми отримали відповідні подання від Офісу президента. Але воно не було винесено на Уряд, тому що ми не встигли підготувати. Будь-яке рішення потребує певного часу для підготовки", – каже прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Сергію Лєонову 42 роки, він професор кафедри фінансів, має родинні зв’язки з ректором вишу – одружений на доньці Анатолія Васильєва. Подання його на голову обласної державної адміністрації Сергій Лєонов коментує так:

"Дочекаймось результатів, дочекаємось призначення, Указу президента, погодження на Кабміні, а потім будемо говорити про план подальших дій на цій посаді. - Як так вийшло, що саме вас пропонують? - Мабуть, тому, що брав участь, як науковець, в поточній розробці Стратегії області, тому як науковець, думаю, що можу запропонувати якісь нові шляхи, які до цього ще не використовувалися для розвитку області", – каже він.

Про появу кандидатури на голову Сумської обласної державної адміністрації президент Володимир Зеленський сказав під час свого прес-марафону минулої середи, 9 жовтня, – тоді прізвище кандидата не назвав.

Журналісти Суспільного направимо запит до Офісу президента з проханням надати інформацію: як прізвище Сергія Лєонова втрапило у список кандидатів на посаду голови Сумської облдержадміністрації, чи були на цю посаду інші претенденти та хто саме?