"Прозорість та підзвітність": в Херсонській ОВА відзвітували про використання бюджетних коштів

Під час засідання "Прозорість та підзвітність" Херсонська обласна військова адміністрація відзвітувала про використання бюджетних коштів. Зокрема, з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

Про результати чергового засідання робочої групи розповів під час брифінгу перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

За його словами, на допомогу військовим витратили майже 50 мільйони гривень. Майже 99 мільйони гривень витратили на захист обʼєктів критичної інфраструктури.

"За ці кошти придбали будівельні матеріали та орендували спецтехніку. Ще за 11, 4 мільйони придбали 30 мобільних укриттів. Близько 41,4 млн — спрямували на придбання інструментів і матеріалів для проведення ремонтних робіт пошкоджених обстрілами об’єктів та укриттів", — сказав перший заступник начальника ОВА.

За даними ОВА, Уряд виділив 92,4 мільйона гривень для закупівлі 26 одиниць спецтехніки для ХОКАРС, за 60,5 млн — закупили 21 одиницю техніки, яку планують використати для відновлювальних робіт.

"З метою забезпечення 12 спортивних установ в області, забезпечення підтримки спортсменів з інвалідністю, покращення результатів та на їх утримання витратили 24 з половиною мільйони гривень. Кошти спрямували на оплату праці, комунальні послуги та придбання матеріалів", — повідомив Бутрій.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.