У керівництві України немає жодних розбіжностей — Верещук

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, фото: Мінреінтеграції

Міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що політичного та військового керівництва України немає розбіжностей.

Про це посадовиця повідомила в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Я не бачу жодних розбіжностей. Хоча я розумію, звідки беруться такі розмови. Росії дуже вигідно використовувати будь-який політичний підтекст, контекст, натяк, акцент, букву навіть, аби вкинути кістку розбрату", — зазначила Верещук.

За словами міністерки, розуміння є також і на неформальному рівні.

"Нещодавно був день народження в Андрія Єрмака. У робочому порядку через декілька днів я прийшла привітати, й бачила там Валерія Залужного, разом із командувачами. Вони абсолютно нормально спілкувались та вітали один одного. Бачила Володимира Олександровича [Зеленського], всіх бачила в одному гроні — людей, які поважають одне одного. Чула їхні слова і не маю підстав не довіряти словам Валерія Федоровича, який говорив їх абсолютно відкрито, щиро — таким, яким він і є", — розповіла посадовиця.

Верещук засвідчила, що "сама це бачила" і наполягла на тому, що "немає жодних конфліктів" у керівництві України.

"Це все штучно створюване тло, бо так легше: розділяй і володарюй. Ми вже сто років тому це проходили. Ми двісті років тому це проходили. І в нас немає жодного права, ані морального, ані юридичного зрадити сьогодні український народ", — підсумувала міністерка.

Раніше в СБУ поінформували, що російські спецслужби після втрати агентурних мереж в Україні сконцентрували власні зусилля на проведенні різноманітних інформаційно-психологічних операцій та провокацій.

17 листопада президент Володимир Зеленський попередив, що Росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи "хаос", аби змістити главу держави.

Пропаганда РФ проти України

У Головному управлінні розвідки Міноборони 2 серпня поінформували, що російські політтехнологи підготували новий пакет брехні, розрахований на цільові аудиторії в Україні, США, Європі та Ізраїлі.

Мета всіх матеріалів єдина — переконати українців та союзників у безперспективності опору, посіяти сумніви й протистояння в антипутінській коаліції та створити враження, що є "важливіші" проблеми.

29 серпня в ГУР заявили, що Кремль затвердив 5 фейків проти України.