В Україні загинув ще один російський офіцер високого рангу

Ілюстративне фото: АР

В Україні 28 листопада загинув російський генерал-майор Володимир Завадський — попередньо, підірвався на міні в тилу.

Про це повідомили в Міжрегіональній громадській організації випускників Московського вищого військового командного училища "Кремль".

За даними проєкту журналістських розслідувань "Важные истории"Зареєстрували росіяни в Латвії у 2020 році, це дванадцята загибель вищих офіцерів російських збройних сил в Україні, із них 7 смертей підтвердила російська сторона.

Генерал-майор був заступником командира 14-го армійського корпусу РФ, пише білоруський проросійський портал "Гусар News". За словами джерела "ВЧК-ОГПУ", Завадський підірвався на міні в тилу, а мінування встановлював сусідній підрозділ, щоби захиститися від ДРГ. Тепер загибель намагаються списати на артилерійській обстріл українських військових.

У червні 2023 року британська розвідка повідомляла про загибель в Україні начальника штабу 35-ї загальновійськової армії РФ генерал-майора Сергія Горячева.

Улітку в Бердянську загинув заступник командувача Південного військового округу генерал Олег Цоков — імовірно, під час удару по командному пункту 58-ї армії.