Британська розвідка повідомила про першого загиблого у 2023 році в Україні російського генерала

. Сергій Горячев, генерал-майор армії РФ. Фото: Вікіпедія

Начальник штабу 35-ї загальновійськової армії РФОб'єднання Східного військового округу Сухопутних військ збройних сил РФ. Управління армії дислокується у місті Білогірськ Амурської області. До складу армії входять вісім бригад, полк і дві бази зберігання та ремонту озброєння і техніки. генерал-майор Сергій Горячев став першим підтвердженим загиблим в Україні російським генералом із початку 2023 року. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. За даними розвідників, він майже напевно загинув на півдні України під час удару по командному пункту приблизно 12 червня 2023 року.

“Зважаючи на те, що призначений командувач 35-ї загальновійськової армії РФ генерал-лейтенант Олександр Санчик, як повідомляється, заповнив вакантну посаду у штабі, існує реальна можливість, що Горячев був виконувачем обов'язків командувача армії на момент своєї загибелі”, — відзначили британські розвідники.

У британській розвідці також відзначили, що 35-та загальновійськова армія РФ має “важкий і суперечливий послужний список”. У березні 2022 року військовослужбовці були присутні під час масового вбивства цивільного населення в Бучі, а в червні 2022 року підрозділ був значною мірою знищений під Ізюмом.