В Одесі через сильний вітер впала 100-метрова труба котельні

. Ілюстративне фото / Суспільне Рівне

Унаслідок сильного вітру на одній з котелень в Одесі великої потужності сталася аварія — впала труба заввишки понад 100 метрів. Штаб на місці вже почав аварійні роботи.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

"Ми зібрали штаб на місці та всіх фахівців. Наразі оцінюємо пошкодження та вже приступили до аварійних робіт. Вранці оцінимо масштаб пошкоджень та відпрацюємо план робіт, аби зробити все, щоб котельня якомога швидше почала працювати", — зазначив міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов нагадав, що у разі відсутності електроенергії чи опалення в домівках через негоду, можна скористатися Пунктами незламності, розгорнутими в сховищах міста.

"Там є світло, тепло та Інтернет. Можна зігрітися, підзарядити свої гаджети, випити теплий напій. Наші працівники знаходяться у цих пунктах відповідно до графіків і готові надати всю необхідну допомогу", — нагадав міський голова Одеси.

Відзначимо, що в Україні через різке погіршення погодних умов розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

Також Укрзалізниця додала місця на потяги через негоду та закликала не ризикувати з автотранспортом і скористатись потягами.