В Одесі продовжує вирувати негода: ситуація зі світлом, опаленням та водопостачанням у місті

Оновлено
Повалене дерево в Одесі через негоду 26 листопада. Фото: Суспільне Одеса

В Одесі продовжує вирувати негода. Наразі у місті частково відсутнє водо- та електропостачання, а також опалення. Про наслідки негоди — далі у матеріалі.

Деякі райони міста лишились без води. Перебої із водопостачанням пов'язанні з негодою та проблемами з електропостачанням, повідомили в "Інфоксводоканалі".

"На жаль, через стрибки напруги та відключення електроенергії, насосне обладнання вимикається кожні 10 хвилин та не може працювати стабільно", — йдеться у повідомленні.

ОНОВЛЕНО 21:07 Для відновлення водопостачання переважна більшість насосних станцій була переведена на роботу від генераторів. Проте значна потужність та технологічні умови роботи деяких насосних станцій не дають можливості використання на них джерел автономного живлення.

Повалене дерево в Одесі через негоду 26 листопада. Фото: Суспільне Одеса

Також жителі міста частково залишились без опалення. КП "Теплопостачання міста Одеса" повідомили, що роботу великих районних котелень тимчасово призупинять для запобігання аварійних ситуацій. Після відновлення стабільного електропостачання процес теплопостачання буде одразу перезапущено.

Одеський електротранспорт не може курсувати містом у зв'язку з падінням дерев на лінії електропередачі та часткову відсутність струму. Частина транспорту заблокована на лініях, повідомили у Департаменті міського господарства.

Повалений через негоду паркан в Одесі 26 листопада. Фото: Суспільне Одеса

Наразі над усуненням наслідків негоди в Одесі наразі працюють 78 одиниць техніки та 249 співробітників, повідомили у міській раді. Дороги посипають протиожеледними матеріалами та очищують від снігових заметів згідно з затвердженими маршрутами.

Також усі заклади освіти Одеської області 27 листопада переходять на дистанційну форму навчання у зв'язку з різким погіршенням погодних умов. Дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Про електропостачання в Одеській області та ситуацію на дорогах регіону читайте тут.

Більше про наслідки негоди дивіться у сюжеті Суспільного.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області