Блокада кордону: В Україні можуть зупинити виробництво труб

Польські перевізники та фермери блокують пункту пропуску "Шегині-Медика", 23 листопада 2023 року. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Заводи з виробництва труб у прифронтових регіонах можуть припинити роботу через блокаду пунктів пропуску на західних кордонах.

Про це заявив гендиректор об'єднання "Укртрубопром" Георгій Польський.

За його словами, ситуація з блокуванням кордону польськими перевізниками, серйозно ускладнює експорт сталевих труб, особливо до Європи.

Польський зазначив, що експорт до ЄС став єдиним напрямком для українського бізнесу після початку повномасштабної війни. Багато вантажівок із трубами застрягли в заторах, порушено терміни доставки клієнтам у Європі.

Він наголосив, що у разі розширення страйку на інші східноєвропейські країни трубні заводи, розташовані в прифронтових зонах, можуть бути змушені призупинити виробництво вже до середини грудня.

Через блокування кордону польськими перевізниками, економіка України зазнала збитків у понад 400 мільйонів євро. Федерація роботодавців України та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників звернулися до президента Володимира Зеленського та голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

Що відомо про страйк польських перевізників

6 листопада, близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорогуськ" та "Рава-Руська-Гребенне".

Учасник страйку Томаш Борковський розповів, що до блокади долучились представники транспортних компаній. Вони вимагають, аби повернули дозволи на комерційні перевезення для України.

Протестувальники заявили, що не будуть блокувати рух для автобусів, легкових авто, а також вантажівок, які перевозять гуманітарну допомогу Україні, або тварин чи швидкопсувні вантажі. Однак 20 листопада повідомлялося, що поляки попри свої обіцянки не пропускають в Україну гуманітарну допомогу та цистерни з паливом.

Асоціація "Укравтопром" із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію України зазначила, що причина страйків — надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Голова "Укртрансбезпеки" Євген Зборовський розповідав, що вимови страйкарів — створити окрему чергу для машин під номерами ЄС та обмежити кількість дозволів на вантажні перевезення до 180 тисяч із кожної сторони — як було до повномасштабної війни.

Станом на 22 листопада збитки України через блокаду вже становили 400 млн євро.

Вранці 23 листопада польські страйкарі розпочали блокаду четвертого пункту пропуску — "Медика", який суміжний з українським ПП "Шегині". Рух вантажного транспорту ускладнений.