Спілка перевізників Словаччини: блокада на українському кордоні — це індивідуальна ініціатива

Пункт пропуску зі Словаччиною "Ужгород", листопад 2023 року. Фото: ДПСУ

Блокування 21 листопада українсько-словацького кордону на пункті "Ужгород — Вишнє Нємецьке" виявилося приватною ініціативою. Рух вантажівок тимчасово розблокували.

Блокаду спростувала Спілка перевізників Словаччини (Únia autodopravcov Slovenska, UNAS).

Згідно зі статутом Спілки, тільки її голова може ухвалювати рішення про початок страйку. UNAS проводила лише попереджувальну акцію 16 листопада, коли на годину заблокувала пункт пропуску "Вишє Нємецьке", підтримуючи так польських колег.

"Цим повідомленням UNAS знімає з себе будь-яку відповідальність за страйк окремих осіб, який відбувається на східному кордоні. Цей страйк не був санкціонований Президентом UNAS або Генеральною Асамблеєю UNAS, — пише Спілка. — Як ми заявили вчора, UNAS чекатиме на переговори між Україною, Польщею та Словаччиною після узгодження з послом України в Словаччині. Тоді ми зробимо заяву стосовно ситуації".

21 листопада рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє Нємецьке" заблокували протестувальники на території Словаччини. Українська Держприкордонслужба зазначила, що мітинг ініціювала та проводить Спілка перевізників Словаччини.

Уранці 22 листопада ДПСУ повідомила, що українським вантажівкам поки розблоковано рух. Загалом за минулу добу через пункти пропуску "Ужгород – Вишнє Нємецке" кордон перетнули 250 вантажівок в обидва напрямки. Ці показники щонайменше на 100 менші за попередні дні.

Що відомо про страйк польських перевізників

6 листопада, близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорогуськ" та "Рава-Руська-Гребенне".

Учасник страйку Томаш Борковський розповів, що до блокади долучились представники транспортних компаній. Вони вимагають, аби повернули дозволи на комерційні перевезення для України.

Протестувальники заявили, що не будуть блокувати рух для автобусів, легкових авто, а також вантажівок, які перевозять гуманітарну допомогу Україні, або тварин чи швидкопсувні вантажі. Однак 20 листопада повідомлялося, що поляки попри свої обіцянки не пропускають в Україну гуманітарну допомогу та цистерни з паливом.

Асоціація "Укравтопром" із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію України зазначила, що причина страйків — надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Голова "Укртрансбезпеки" Євген Зборовський розповідав, що вимови страйкарів — створити окрему чергу для машин під номерами ЄС та обмежити кількість дозволів на вантажні перевезення до 180 тисяч із кожної сторони — як було до повномасштабної війни.