Через напад бойовиків ХАМАС на музичному фестивалі в Ізраїлі загинули сотні людей. ЦАХАЛ завдає ударів по Сектору Гази

Унаслідок нападу бойовиків руху ХАМАС загинули щонайменше 250 людей, які брали участь в фестивалі електронної музики Nature Party, що проходив у Ізраїлі неподалік кордону. ЦАХАЛ завдає ударів по Сектору Гази.

Як повідомляє The Jerusalem Post із посиланням на дані на аварійно-рятувальну службу Zaka, яка спеціалізується на роботі з тілами, неподалік кордону Ізраїлю з Сектором Гази виявили щонайменше 250 загиблих.

Times of Israel зазначає, що загальна кількість жертв унаслідок вторгнення бойовиків руху ХАМАС на ізраїльську територію станом на вечір 8 жовтня перевищила 700 людей.

Водночас, інформують в МОЗ країни, поранених вже понад 2100, з них 20 перебувають у критичному стані, 300 — у важкому.

Своєю чергою кероване ХАМАС міністерство охорони здоров'я в Газі заявило, що загинули 370 палестинців. Ще 2200 — постраждали.

Окрім цього, ЦАХАЛ повідомляв, що ліквідував щонайменше 400 бойовиків.

Що відомо про вторгнення ХАМАС в Ізраїль

Вранці 7 жовтня бойовики руху ХАМАС вдерлися на територію Ізраїлю із Сектора Гази, узявши під контроль кілька населених пунктів у прикордонній зоні та захопивши десятки заручників. У відповідь Ізраїль розпочав проти бойовиків контртерористичну операцію.

Світові лідери засудили атаку ХАМАС на Ізраїль, зокрема свою солідарність із народом Ізраїлю висловили в Європейському союзі та Україні.

Уряд Ізраїлю 8 жовтня підтримав запровадження воєнного стану в країні.