Буданов назвав головні цілі для українських безпілотників на території РФ

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Фото: УНІАН

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що підприємства військово-промислового комплексу Росії, які виробляють ракети, є однією з головних цілей українських дронів.

Про це генерал-лейтенант повідомив у коментарі NV.

За словами Буданова, якщо подивитися на всі російські об'єкти, "схильні до якогось невідомого впливу", то можна побачити одну закономірність — усі вони працюють на ВПК РФ.

"Ми, коли відпрацьовуємо певні дії по об'єктах оборонно-промислового комплексу, ставимо за мету тільки одне: уповільнити виробництво російського озброєння", — пояснив глава ГУР.

Серед атакованих останнім часом підприємств генерал-лейтенант назвав Брянський завод Кремній-ЕЛ, що виробляє електронне обладнання для ракет, а також Редкінський дослідний завод (Тверська область РФ), де виробляють компоненти ракетного палива.

Окрім цього, Буданов додав, що третина заводів, зайнятих у росіян в цій сфері, розташована у зоні досяжності безпілотників.

Що відомо про вибухи на заводах РФ

У ніч з 29 на 30 серпня в Брянській області РФ лунали вибухи. Губернатор Олександр Богомазов стверджував, що у регіоні протиповітряна оборона збила три безпілотники.

Однак у мережі писали, що один зі збитих дронів впав на завод "Кремній ЕЛ", який перебуває у списку найбільших російських підприємств мікроелектроніки.