У шести областях Росії вночі лунали вибухи: що відомо

Вибух в Брянську, Росія, 30 серпня 2023 року. Фото: BAZA / Telegram

У Псковській, Брянській, Орловській, Рязанській, Московській та Калузькій областях Росії у ніч проти 30 серпня лунали серії вибухів. Губернатори цих регіонів повідомляли про збиття та влучання українських безпілотників.

Близько 00:30 губернатор Псковської області повідомив про відбиття атаки дронів на аеропорт у Пскові, жертв та постраждалих немає. Після атаки виникла пожежа, осередки локалізували. За деякими повідомленнями постраждало або виведено з ладу щонайменше чотири літаки. Рейси в аеропорту скасували до четверга для перевірки.

Відразу після удару безпілотників по аеропорту у Пскові в Тульській, Московській, Калузькій областях та Рязані оголосили режим "Килим". Його вводять, якщо в небі помічені небажані літальні об'єкти.

Згодом вибухи пролунали у Брянській області. За інформацією губернатора Олександра Богомаза, в регіоні сили ППО збили 3 безпілотника. За іншими повідомленнями, один із збитих БпЛА впав на завод "Кремній ЕЛ" — він перебуває у списку найбільших російських підприємств мікроелектроніки.

Майже у той самий час вибухи пролунали і в Орловській області. Губернатор регіону Андрій Кличков повідомив про збиття двох безпілотників.

Вночі також лунали вибухи і в Рязанській області. Міністерство оборони РФ повідомило про збиття двох дронів. Перший збили близько другої ночі, другий — о четвертій ранку.

Вибухи пролунали в Калузькій області. На території Сухінічського району сили ППО збили один БпЛА. А у Дзержинському районі один безпілотник влучив у резервуар для зберігання нафтопродуктів. Там здійнявся вогонь, який вже ліквідували. Обійшлося без постраждалих.

Губернатор Москви Сергій Собянін повідомив про збиття одного із безпілотників на підльоті до столиці у Рузскому районі Московської області. На місці працюють відповідні служби. Обійшлося без постраждалих.