Чебрець, м'ята, липа, ромашка, звіробій: школярі на Вінниччині формують для оборонців трав'яні чаї

Школярі на Вінниччині формують для оборонців трав'яні чаї. Фото: Суспільне

Понад півсотні лоточків із трав'яним чаєм та стільки ж пакетів із сухофруктами для компоту для оборонців розфасували учні Прибузької гімназії Лука-Мелешківської громади. Інгредієнти до закладу принесли місцеві жителі та волонтери. Про це Суспільному розповіла педагог-організатор гімназії Олена Семенюк.

"Допомагаємо з першого дня спершу теплі речі приносили, вчителі шили валянки. Ми використовуємо уроки трудового навчання", — каже Олена Семенюк.

Фото: Суспільне Вінниця

Побільше сушених яблук та груш у пакет фасує 5-тикласник Михайло Новіцький. Каже, такий компот сам дуже любить, тож і військовим він буде смакувати.

Фото: Суспільне Вінниця

Поруч шестикласники фасують для оборонців домашній трав'яний чай. У складі — чебрець, м'ята, липа, ромашка, звіробій, бузина. Анастасія Неборецька каже, такий трав'яний чай їй заварювала бабуся. У ньому багато вітамінів.

"Беру саме гарне, що тут є на столику, і формую у коробочку, беру листочки та квіточки. Тут є м'ята, звіробій, ромашка", — каже Анастасія Неборецька.

Фото: Суспільне Вінниця

Кожний контейнер чаю — підписують. Сухофрукти та інгредієнти для трав'яних чаїв до гімназії приносять місцеві жителі, — розповідає педагог-організатор гімназії Олена Семенюк.

Фото: Суспільне Вінниця

Військові на знак вдячності надсилають учням фото і відео на яких дякують за гостинці.