Звільнення заступників після призначення нового керівника міністерства — традиція — ексзаступник глави МО

Ексклюзивно
Міністерство оборони України. Фото: Міноборони

Кількох звільнених Кабінетом міністрів заступників міністра оборони України можуть повернути на посади.

Про це Суспільному повідомило джерело, близьке до керівництва Міноборони.

За словами співрозмовника, імовірність повернення кількох заступників залишається, втім точно не повертатимуть на цю посаду Ганну Маляр.

Ексзаступник міністра оборони Денис Шарапов, який відповідав за роботу Агенції оборонних закупівель у коментарі Суспільному повідомив, що звільнення заступників міністра після призначення нового керівника є традицією.

"Кожен рік 31 грудня ми з мужиками ходимо в баню", — пам’ятаєте такий чудовий фільм? От кожного разу ми з колегами зі зміною міністра пишемо заяву на звільнення. Є така традиція у нашій політичній системі", — сказав він.

За словами Шарапова, пропозиції повернутись на посаду він не отримував.

Він також пояснив, що першого заступника міністра оборони Олександра Павлюка не звільнили, оскільки він виконує обов'язки міністра, поки Рустем Умєров перебуває на засіданні контактної групи у форматі Рамштайн.

18 вересня Кабмін звільнив шістьох заступників міністра оборони та державного секретаря міністерства. Не втратив посаду перший заступник міністра оборони генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

6 вересня Верховна Рада проголосувала за нового міністра оборони — ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова. На цій посаді він замінив Олексія Резнікова, якого за день до того відправили у відставку. Кандидатуру Умєрова запропонував Володимир Зеленський.