Ринок у Костянтинівці, місце обстрілу, 6 вересня. Фото: Євген Малолєтка/AP

Вночі 11 вересня жінка, яка отримала поранення внаслідок обстрілу Костянтинівки на Донеччині, померла в лікарні, вона перебувала у критичному стані.

Про це Суспільному Донбас повідомив начальник Костянтинівської МВА Сергій Рослов.

"Жінка померла не в Костянтинівці. Вона перебувала у лікарні в більш безпечному регіоні України, куди була евакуйована після обстрілу 6 вересня", — розказав Рослов.

За даними начальника МВА, це жінка 66 року народження, вона жила у Костянтинівці.

"Під час обстрілу вона отримала поранення та мінно-вибухові травми, її стан був критичний".

Що відомо про обстріл ринку у Костянтинівці Донецької області

6 вересня близько 14 години армія РФ обстріляла місто Костянтинівка. Пошкоджені та зруйновані приблизно два десятки магазинів, лінії електропередач, адмінбудівля та 5-й поверх багатоквартирного будинку. Вщент згоріли легкові автомобілі та вісім торговельних об'єктів. За даними Донецької обласної прокуратури, кількість загиблих після обстрілу ринку у Костянтинівці — 15 людей, поранених — 36. Наймолодшому вбитому було 18 років, найстаршій — 83.

8 вересня шістьох поранених під час обстрілу міста, які перебували у лікарні Дніпра, відключили від апаратів штучної вентиляції легенів. Стан пацієнтів лікарі поки не прогнозували. Всі вони мали позитивну динаміку, повідомляв лікар Сергій Риженко.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram