Марго Роббі та Раян Гослінг не прийшли на прем’єру фільму "Барбі" у Берліні

ЗМІ
. Фото: АР

Виконавці головних ролей у фільмі "Барбі" Марго Роббі та Раян Гослінг не відвідали прем’єру кінострічки у Берліні, підтримуючи страйк акторів, який раніше розпочався у Голлівуді.

Про це пише Gala.

"Зірки фільму "Барбі" не взяли участь у прем'єрі у Берліні через страйк акторів. Німецьким знаменитостям довелося святкувати без 33-річної Марго Роббі та 42-річного Раяна Гослінга у палаці Берлінале", — йдеться у публікації.

Як повідомляє Radio Rur, те, що актори проігнорують прем’єру, заплановану на 15 липня, раніше підтвердило уповноважене агентство зі зв’язків із громадськістю. При цьому під час прем'єри фільму у Лондоні, яка відбулась 12 липня, Роббі та Гослінг оголосили, що приєднаються до страйку акторів, якщо профспілка ухвалить відповідне рішення.

Раніше актори Кілліан Мерфі, Метт Деймон та Емілі Блант залишили прем'єру фільму Крістофера Нолана "Оппенгеймер" у Лондоні увечері 13 липня, щоб підтримати страйк колег з Гільдії акторів (SAG).

Пікетування Гільдії розпочалося вранці 14 липня біля каліфорнійської штаб-квартири Netflix. Голлівудська профспілка хоче, щоб кінокомпанії погодилися на більш справедливий розподіл прибутків і кращі умови праці. Профспілка також вимагає гарантій того, що штучний інтелект (ШІ) та комп'ютерно згенеровані обличчя і голоси не будуть використовуватися для заміни акторів.

Поки триває страйк, актори не можуть зніматися у фільмах і навіть просувати стрічки, які вони вже зняли. Навіть у тих випадках, коли зйомки завершилися, актори будуть недоступні для перезнімань та інших важливих елементів кінопроцесу. Зйомки телешоу, які ще тривають, також здебільшого зупиняться.

Провідні голлівудські зірки не зможуть відвідувати заходи з просування нових і майбутніх релізів. Такі заходи, як "Еммі" та "Комік-Кон", можуть перенести або скоротять.

В Альянсі продюсерів кіно і телебачення (AMPTP) заявили, що страйк "безумовно, не був тим результатом, на який ми сподівалися, оскільки студії не можуть працювати без виконавців, які втілюють у життя наші телешоу і фільми".