У Києві перекрили дорогу на двох вулицях

Ілюстративне фото: УНІАН

Вулицею Олександра Довженка у Києві розпочинається капітальний ремонт. Дорожники замінять усі шари асфальтового покриття, оновлять тротуари, а також прокладуть новий колектор дощової каналізації. Про це інформує КК "Київавтодор".

Рух під час ремонту буде частково обмежено. На першому етапі рух обмежать від вул. О. Теліги до Шулявського шляхопроводу у напрямку просп. Берестейського.

"Варто зазначити, що цьогоріч аварійний шляхопровід на перетині вулиць Дегтярівської та Олександра Довженка замінять на новий і сучасний", — йдеться у повідомленні.

Мапа перекритої дороги вулицею Олександра Довженка. Фото: КК "Київавтодор"

На вул. Митрополита Липківського розпочинають капітальний ремонт: рух частково обмежать із 27 травня до 15 липня. Як і в першому випадку — через ремонт. На першому етапі покриття оновлюватимуть на ділянці від вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вул. Г. Кірпи.

Мапа перекритої дороги вулицею Митрополита Липківського. Фото: КК "Київавтодор"

Загалом під час капітального ремонту заплановано облаштувати 6-7 смуг транспортного руху, зокрема велодоріжки одностороннього руху, відновити верхній шар покриття проїжджої частини і тротуари. Для безпеки водіїв і пішоходів передбачені розділова смуга і смуга безпеки.

Де в Києві перекриті дороги

У Києві на вулиці Льва Толстого частково обмежили рух із 15 березня до 31 травня через ремонт дороги. Роботи тривають на проїжджій частині і на тротуарі.

У столиці на вулиці Юрія Шумського дорожники відновлюють капітальний ремонт. До 31 травня, на час виконання робіт, рух вулицею буде частково обмежено.

Також перекрили рух із 17 березня до 30 червня на частині вулиці Ентузіастів. Фахівці відновлюють реконструкцію.